Herbatki jako upominki dla gości weselnych – zobacz, co warto wybrać!

Upominki przeznaczone dla gości weselnych mogą przyjmować różne formy – od słodyczy, poprzez ozdobne magnesy i breloki, a skończywszy na miodach. Do popularnych podarunków zaliczane są obecnie herbatki, które pozwalają na przygotowanie naturalnych naparów o wyśmienitym smaku i aromacie. Doradzamy, jak je wybrać!

Dlaczego warto wybrać herbatki dla gości na weselu?

Tradycja wręczania upominków gościom weselnym jest obecnie coraz popularniejsza również w Polsce, dlatego wiele par decyduje się na przekazywanie im różnorodnych drobnych prezentów w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie oraz wspólne świętowanie.

Jako upominki przeznaczone dla gości weselnych wybrać można różnego rodzaju produkty, które mogą stanowić dekoracje, ale również mogą mieć one praktyczne zastosowanie, na przykład herbatki dla gości weselnych oferowane w ozdobnych opakowaniach – https://z-milosci.pl/c/herbata-dla-gosci-weselnych

Wręczenie herbatek związane jest z wieloma korzyściami, między innymi są one użytecznym upominkiem, ponieważ można przygotować z nich wyśmienity napar, a także wpisują się one w założenia less waste oraz zero waste, czyli nie przyczyniają się do powstawania dużej ilości odpadów.

W jakich wariantach oferowane są herbatki dla gości?

Producenci herbatek dla gości weselnych mogą zaprezentować tego typu podarunki w wielu wariantach, zarówno pod względem ich smaków, jak i ich opakowań, dzięki czemu można dopasować je do własnych preferencji oraz posiadanego budżetu na upominki.

Gdy chodzi o smaki, takie podarunki oferowane są głównie jako herbaty czarne aromatyzowane, na przykład mogą mieć one dodatek suszonych płatków kwiatowych, owoców, egzotycznych przypraw, dzięki czemu uzyskują tak wyjątkowy smak.

Jeżeli natomiast chodzi o sposób pakowania, takie herbatki najczęściej oferowane są w poniższych typach opakowań:

– buteleczki szklane z zatyczkami korkowymi,

– rożki wykonane z przezroczystej folii,

– tekturowe pudełka z okienkiem albo bez.

Jak personalizuje się herbatki weselne?

Aby tego rodzaju upominek miał unikatowy wymiar, przeprowadza się również jego personalizację, co oznacza, że uzupełniany jest on wykonanymi na zamówienie nadrukami, by prezentować się efektownie i stanowić unikatową pamiątkę.

Personalizacja herbatek jest zależna przede wszystkim od rodzaju opakowania, na przykład w przypadku buteleczek dołącza się do nich liścik przewiązany za pomocą jutowego sznurka albo wstążki, natomiast przy rożkach oraz pudełkach tekturowych stosuje się naklejoną na opakowanie etykietę.

Personalizacja najczęściej obejmuje informacje takie jak imiona Panny Młodej i Pana Młodego, a także datę wydarzenia oraz podziękowanie, na przykład w formie krótkiego „Dziękuję”.

Upominki w formie herbatek – ile kosztują?

Podarunki tego typu wcale nie są drogie, dlatego mogą być one również bardzo dobrym wyborem przy ograniczonym budżecie przeznaczonym na zakupienie upominków dla gości weselnych.

Zazwyczaj za jedno opakowanie tego typu podarunku trzeba będzie zapłacić od 4 do 5 złotych, przy czym cena ta obejmuje również przeprowadzenie usługi personalizacji.